logo-BFS-gif      Oni Nas wspierają !!!biskupiec

Aktualności, komunikaty

XXIV WARMIŃSKIE BIEGI PRZEŁAJOWE

Drukuj
Utworzono: wtorek, 19, wrzesień 2017

biegi 2017   W sobotę (23 września) odbyły się 34 Warmińskie Biegi Przełajowe Droszewo 2017.

Impreza, która zazwyczaj otwiera sportowy rok szkoły gromadzi na starcie kilkuset uczniów, którzy rywalizują w najbliższym jak to możliwe kontakcie z naturą. Dlatego sternicy Szkolnego Związku Sportowego te imprezę kultywują, bo w tych czasach jest to ogromna wartość.

W imprezie uczestniczyli uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych z dziewięciu gmin. Prowadzono zarówno klasyfikacje drużynową jak i indywidualna.

W generalnej klasyfikacji szkół podstawowych zwyciężyła SP 1 Pisz przed SP 4 Bartoszyce i SP Dywity. Najlepszą szkołą Powiatu Olsztyńskiego została SP Dywity, a Gminy Biskupiec SP Czerwonka. 

Wśród gimnazjów triumfowała Czerwonka przed Kołbudami i Kolnem,natomiast wśród gmin: Biskupiec przed Piszem i Bartoszycami.

Jak zwykle Droszewo stworzyło swój niepowtarzalny klimat, gdzie uczestnicy czuli się swobodnie, co zresztą widać na zdjęciach, które zamieszczamy korzystając z uprzejmości facebooka Biskupieckiej Federacji Sportu.

 

Wyniki....

 

 

XXIV Warmińskie Biegi Przełajowe „Droszewo 2017” 
Wyniki (pierwsza 10 i drużynowe)

Kategoria I – Klasa V i mł dz (2006 i mł) – dyst 600 m.
Lp Nazwisko i Imię Szkoła Gmina 
1 Murach Maja Woźnice Mikołajki
2 Jaszczur Amelia SP 1 Pisz Pisz
3 Żukowska Julia SP Górowo Iławeckie Górowo Iławeckie
4 Wachowska Paulina SP 1 Pisz Pisz
5 Klimowicz Natalia SP 1 Pisz Pisz
6 Stankiewicz Zuzia SP Dywity Dywity
7 Gajlewicz Milena SP Dywity Dywity
8 Synowiec Klaudia SP 1 Pisz Pisz
9 Kowalczyk Dominika SP 1 Bartoszyce Bartoszyce
10 Janoszczyk Wiktoria SP Górowo Iławeckie Górowo Iławeckie


Kategoria II – Klasa V i mł chł (2006 i mł) dyst 800 m.
Lp Nazwisko i Imię Szkoła Gmina 
1 Kosakowski Miłosz SP 1 Pisz Pisz
2 Chrostowski Leon SP 1 Pisz Pisz
3 Iwanicki Jakub SP 4 Bartoszyce Bartoszyce
4 Paulin Dawid SP 1 Pisz Pisz
5 Pyczkowski Kacper SP 1 Pisz Pisz
6 Buśko Miłosz SP 4 Bartoszyce Bartoszyce
7 Korzeb Oliwier SP 1 Pisz Pisz
8 Zaczkowski Damian SP 1 Pisz Pisz
9 Błażyński Damian SP 1 Pisz Pisz
10 Dziadura Mikołaj SP Czerwonka Biskupiec


Kategoria III – klasa VI – VII dz (2004-2005) dyst 800 m.
Lp Nazwisko i Imię Szkoła Gmina 
1 Wawrzynowicz Julia SP Woźnice Mikołajki
2 Kopczyńska Julia SP Dywity Dywity
3 Głoskowska Oliwia SP 2 Biskupiec Biskupiec
4 Skuza Fabiana SP Spręcowo Dywity
5 Łuszczak Emilia SP 4 Bartoszyce Bartoszyce
6 Wiśniewska Ada SP Dywity Dywity
7 Chodań Kornelia SP Czerwonka Biskupiec
8 Pietnoczka Julia SP 2 Dobre Miasto Dobre Miasto
9 Neuman Wiktoria SP 3 Biskupiec Biskupiec
10 Kucińska Julia SP Dywity Dywity


Kategoria IV - klasa VI – VII chł (2004 – 2005) dyst 1000 m.
Lp Nazwisko i Imię Szkoła Gmina 
1 Duchnowski Oliwier SP 1 Pisz Pisz
2 Kosakowski Oskar SP 1 Pisz Pisz 
3 Świetlicki Adam SP 1 Pisz Pisz 
4 Świetlicki Michał SP 1 Pisz Pisz 
5 Chiliński Julian SP 1 Pisz Pisz 
6 Tumiński Damian SP 4 Bartoszyce Bartoszyce
7 Wawrzynowicz Dawid SP Woźnice Mikołajki
8 Łukaszewicz Paweł SP Kolno Kolno
9 Hryniewicz Kacper SP 3 Biskupiec Biskupiec
10 Łukasiak Kacper SP 3 Biskupiec Biskupiec


KLASYFIKACJA GENERALNA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

1 SP 1 Pisz – 192 pkt
2 SP 4 Bartoszyce – 51 pkt
3 SP Dywity – 44 pkt
4 SP Woźnice – 39 pkt
5 SP 2 Dobre Miasto – 25 pkt
6 SP Czerwonka – 18 pkt
7 SP 2 Biskupiec – 17 pkt
8 SP 3 Biskupiec – 17 pkt
9 SP Spręcowo – 11 pkt 
10 SP Górowo Iławeckie – 8 pkt
11 SP 1 Bartoszyce – 7 pkt
12 NSP Biskupiec – 2 pkt
13 SP Kolno – 1 pkt
Pozostałe 3 szkoły nie zdobyły punktu

KLASYFIKACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH POWIATU OLSZTYŃSKIEGO

1 SP Dywity – 44 pkt
2 SP 2 Dobre Miasto – 25 pkt
3 SP Czerwonka – 18 pkt
4 SP 2 Biskupiec – 17 pkt
5 SP 3 Biskupiec – 17 pkt
6 SP Spręcowo – 11 pkt 
7 NSP Biskupiec – 2 pkt
8 SP Kolno – 1 pkt

KLASYFIKACJA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH GMINY BISKUPIEC

1 SP Czerwonka – 18 pkt
2 SP 2 Biskupiec – 17 pkt
3 SP 3 Biskupiec – 17 pkt
4 NSP Biskupiec – 2 pkt

Kategoria V – Gimnazjum dz (2002 – 2003) dyst. 1000 m.
Lp Nazwisko i Imię Szkoła Gmina 
1 Prusińska Sara Czerwonka Biskupiec
2 Góralczyk Wiktoria Kobułty Biskupiec
3 Bartnikowska Klaudia Nr 1 Biskupiec Biskupiec
4 Wojszel Dominika Jeziorany Jeziorany
5 Kwiatkowska Amelia Czerwonka Biskupiec
6 Łada Aleksandra KGS Biskupiec Biskupiec
7 Misiewicz Wiktoria KGS Biskupiec Biskupiec
8 Dobrzyńska Sylwia Nr 1 Biskupiec Biskupiec
9 Obrębska Bogumiła Kobułty Biskupiec
10 Behrendt Sara Kolno Kolno


Kategoria VI – Gimnazjum chł.(2002 – 2003) dyst. 2000 m.
Lp Nazwisko i Imię Szkoła Gmina 
1 Chodań Wiktor Czerwonka Biskupiec
2 Budziszewski Krzysztof Czerwonka Biskupiec
3 Kłamczyński Piotr Kolno Kolno
4 Włoch Sebastian Kobułty Biskupiec
5 Bełdowski Łukasz Czerwonka Biskupiec
6 Dziadura Igor Czerwonka Biskupiec
7 Moroz Tomasz Nr 1 Biskupiec Biskupiec
8 Strusiewicz Maciej Nr 1 Biskupiec Biskupiec
9 Bełdowski Jacek Czerwonka Biskupiec
10 Nieczepa Paweł Kobułty Biskupiec


KLASYFIKACJA GENERALNA KLAS GIMNAZJALNYCH
1 Czerwonka – 85 pkt
2 Kobułty – 38 pkt
3 Nr 1 Biskupiec – 34 pkt
4 Kolno – 23 pkt
5 KGS Biskupiec – 16 pkt
6 Jeziorany – 11 pkt

KLASYFIKACJA GENERALNA GMIN
1 GMINA BISKUPIEC - 225 PKT
2 GMINA PISZ – 192 PKT
3 GMINA BARTOSZYCE - 51 PKT
4 GMINA DYWITY – 44 PKT
5 GMINA MIKOŁAJKI - 39 PKT
6 GMINA DOBRE MIASTO – 25 PKT
7 GMINA KOLNO – 23 PKT
8 GMINA JEZIORANY – 11 PKT
9 GMINA GÓROWO IŁAWECKIE – 8 PKT
Dariusz Marchlewski

 

2011.
By: Fresh Joomla templates